Pozwól się prowadzić

Dziennik Intuicji

Pierwsze takie narzędzie w Polsce, które pomoże Ci otworzyć się na jasne przekazy Twojej intuicji, poznać siebie i świadomie kreować życie pełne miłości, spokoju, szczęścia i obfitości 

Więcej niż zwykły dziennik

Czym jest Dziennik Intuicji?

To połączenie swobodnej przestrzeni do intuicyjnego pisania i opracowanych na bazie wieloletniego doświadczenia elementów, które poprowadzą Cię do pogłębienia Twojego połączenia z intuicją.

240 stron do intuicyjnego pisania, łączących swobodę i strukturę

Twarda okładka rozkładająca się na płasko i wygodna wstążeczka

Produkt stworzony w całości w Polsce na papierze premium

Usłysz głos wewnętrznej mądrości

Jak często podejmujesz życiowe decyzje, kierując się strachem? Jak często Twój wewnętrzny głos mądrości jest zbyt cichy, byś mogła go wyraźnie usłyszeć? Jak często szukasz odpowiedzi na ważne pytania gdzieś na zewnątrz, zamiast zajrzeć do środka?

Dziennik Intuicji to narzędzie, które pomoże Ci się połączyć z Twoją intuicją i da Ci przestrzeń na to, by wskazówki Wszechświata i Twojej wewnętrznej mądrości mogły prowadzić Cię do spełnionego, obfitego życia.

Dziennik jest zaprojektowany w taki sposób, abyś jednocześnie czuła moje wsparcie w procesie rozwoju intuicji i pogłębiała zaufanie do siebie, otwierając się na wewnętrzne wskazówki odnośnie tego, jak go prowadzić.

Poznaj Dziennik Intuicji

Co dokładnie znajdziesz w środku?

Gotowe intencje

Propozycje afirmacji

Przestrzeń na afirmację wizji życia

Inspirujące przesłania

Modlitwę poranną i wieczorną

Ćwiczenia pogłębiające połączenie z intuicją

Pytania do dziennika

Przestrzeń do swobodnego pisania

Nie ma idealnego sposobu na prowadzenie tego dziennika. Nie ma struktury, w którą musisz się wpasować. Dziennik daje Ci przestrzeń do swobodnego pisania i oddania się na prowadzenie Wszechświata i Twojej duszy, tak abyś każdego dnia wiedziała co zrobić, gdzie iść, co powiedzieć i komu. Tak, abyś poczucie zagubienia zamieniła w pewność co do kolejnego kroku w swoim życiu, a wszelkie wątpliwości i obawy zamieniła na wiarę w swoją wewnętrzną moc.

Korzyści potwierdzone badaniami naukowymi

Jakie efekty daje pisanie w dzienniku?

Prowadzenie dziennika zmniejsza stres

Badanie przeprowadzone w 2006 roku (Stice, Burton, Bearman, Rohde) pokazuje, że pisanie w dzienniku obniża poziom stresu i może być równie skuteczne w zapobieganiu depresji jak terapia poznawczo-behawioralna.

Codzienne pisanie w dzienniku podnosi poziom wdzięczności

Wdzięczność jest bezpośrednio łączona przez badaczy z lepszą jakością snu, większą aktywnością fizyczną, a przede wszystkim większym zadowoleniem z życia, co wpływa nie tylko na nasz nastrój, ale także na zdrowie fizyczne.

Prowadzenie dziennika pomaga uleczyć traumy

Dzięki regularnemu pisaniu jesteśmy w stanie lepiej przepracować trudne doświadczenia z przeszłości i uspokoić negatywne, powracające myśli, które oddzielają nas od szczęścia (Provencher, Gregg, Mead, Mueser z 2020 r).

Co zyskasz, pisząc w Dzienniku Intuicji?

Dlaczego stworzyłam Dziennik Intuicji?

Żeby pomóc innym połączyć się ze swoja wewnętrzną prawdą i głosem mądrości. Żeby kobiety każdego dnia mogły przypominać sobie, czego pragną doświadczyć z poziomu serca i przywoływać wizję siebie i swojego życia – tak, aby otrzymywać wsparcie w codziennej drodze ku intuicji.

Podczas mojej drogi odkrywania siebie, w pewnym momencie poczułam głośne wołanie i przekaz: Zacznij pisać! Wtedy nie wiedziałam, dlaczego mam to zacząć robić i co mi to przyniesie, jednak zaufałam temu wewnętrznemu głosowi.

Na początku pisałam sporadycznie, jednak z biegiem czasu potrzeba wracania do dziennika stawała się coraz silniejsza. Czułam, że pisanie w dzienniku jest jak rozmowa z najlepszą przyjaciółką, a jednocześnie to sposób na pogłębianie relacji z Wszechświatem, wyższą energią i na poznanie samej siebie.

W pewnym momencie zauważyłam, że gdy prowadzę dziennik, w moim życiu dzieje się magia.  Zaczęłam w nim intuicyjnie i całkowicie spontaniczne otrzymywać odpowiedzi na najważniejsze dla mnie pytania: Jaka jest moja misja życiowa? Co mnie najbardziej blokuje? Jaki powinien być mój kolejny krok?

Czułam, że każde zapisane w dzienniku słowo przybliżało mnie do siebie, głosu mojej wewnętrznej prawdy. Z czasem to narzędzie stało się dla mnie formą autoterapii, które pomogło mi wyjść z negatywnych schematów i starych wzorców myślowych, blokujących mnie w życiu. Dzięki niemu rozwijałam też swoją intuicję, która wspiera mnie teraz w każdym obszarze życia, w każdej decyzji.

Po jakimś czasie dostałam kolejny jasny przekaz: Podziel się tą metodą z innymi! Naucz ich prowadzić Dziennik Intuicji.

Poszłam za tym głosem i zaczęłam uczyć kobiety pracy z dziennikiem podczas moich warsztatów, programów online i sesji indywidualnych. Okazało się, że w ich życiu również pojawiła się magia, która pozwoliła im przybliżyć się do siebie i Wszechświata i otworzyć na niesamowity przepływ intuicji. Dziennik Intuicji pomógł im odzyskać wewnętrzny spokój, radość życia i zaufanie, że wszystkie odpowiedzi są już w nich.

Najniższa cena tylko do 6 grudnia

Zamów Dziennik Intuicji w przedsprzedaży

Dziennik Intuicji

133 zł
209 zł
Oszczędzasz 76 zł!

Dziennik Intuicji i Karty Intuicji

288 zł
386 zł
Oszczędzasz 98 zł!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Wspólnie z drukarnią oraz magazynem pracujemy nad tym, abyś Dziennik otrzymała jak najszybciej. Nadamy go do Ciebie nie później niż 6 grudnia 😊

Wysyłkę Dziennika realizujemy tylko na terenie Polski. Nasze klientki mieszkające za granicą zazwyczaj zamawiają Dziennik Intuicji do swoich znajomych lub rodziny w Polsce, a potem we własnym zakresie organizują dalszą wysyłkę za granicę 😊

Darmową wysyłkę w przedsprzedaży realizujemy za pośrednictwem Paczkomatów InPost oraz kuriera Poczty Polskiej.

Za Dziennik zapłacisz poprzez szybkie przelewy Tpay lub Przelewy24 (obsługują także Blik i karty płatnicze) oraz Paypal. 

Możesz skorzystać także z płatności odroczonych PayU - wówczas za zamówienie płacisz po 30 dniach, w całości lub 4 ratach.

Tak - wystarczy, że przy składaniu zamówienia zaznaczysz opcję "Chcę otrzymać fakturę VAT" i podasz swój numer NIP.

Faktura zostanie automatycznie wysłana na Twój adres mailowy po zaksięgowaniu płatności za zamówienie.